Osiedle

Oaza dobrego życia

W zurbanizowanej przestrzeni każdy skrawek zieleni staje się oazą dobrego życia.

Osiedle Natura położone na obrzeżach Iławy, tuż nad malowniczą rzeką Iławką, to miejsce marzeń dla każdego, kto chcąc korzystać z uroków miasta, pragnie spotkania z naturą.

Jej kojący wpływ na nasz umysł jest kluczem do spokoju, który odnajdziesz w komfortowym mieszkaniu z widokiem na olśniewający pejzaż.

Osiedle Natura Iława

W życiu jak na urlopie

Wybierając mieszkanie w jednym z 13 budynków wielorodzinnych, możesz poczuć się jak na urlopie w kurorcie, ciesząc się bliskością przyrody podziwianą z balkonu zarówno przy porannej kawie, jak i o zachodzie słońca.

Możesz również relaksować się w zielonych częściach wspólnych, które zachęcają do piknikowania i wypoczynku na świeżym powietrzu, a ekologiczne place zabaw to bezpieczne miejsca dla maluchów oraz przestrzeń sąsiedzkich spotkań dla ich rodziców.

Osiedle Natura Iława

Komfort przede wszystkim

Wszystkie mieszkania charakteryzuje funkcjonalny układ i wysokiej jakości wykończenie, a także dobrze doświetlone ciche wnętrza gwarantujące mieszkańcom komfort i intymność. Na osiedlu znajdują się garaże zlokalizowane w podpiwniczeniu budynków oraz zewnętrzne miejsca postojowe. Każdy budynek posiada windę, a także komórki lokatorskie i pomieszczenia gospodarcze.

Osiedle Natura

Design wpisany w naturę

Nowoczesna architektura o prostych liniach i skandynawskiej stylistyce doskonale wpisuje się w naturalny krajobraz. Stonowana pastelowa kolorystyka oraz minimalistyczna zabudowa nadają całości ponadczasową tożsamość odporną na chwilowe trendy. We wspólnych częściach budynków wykorzystano fragmenty drewna oraz odcienie zieleni, dzięki czemu Osiedle Natura staje się integralnym elementem pejzażu.

Zamieszkaj na Osiedlu Natura

Sprawdź listę dostępnych mieszkań